מלון יוקרה בישראל

מלון יוקרה בארץ

כאשר מתכננים נופש, ומחפשים מלון יוקרה בארץ, מה בעצם מחפשים? מחפשים בית מלון מפואר, עם רמה גבוהה ושירות טוב. כל מלון יוקרה בארץ מתאפיין בשירות גבוהה, בפאר, ובשירות אישי.

אם מחפשים מלון יוקרה בארץ, מחפשים מלון של ישרוטל. מלון כרמים השוכן בהרי ירושלים, עונה על ההגדרות האלה. כאשר מסתכלים על המבנה החיצוני של מלון כרמים, מבינים שמדובר במלון מפואר. קירות מלון כרמים מעידים על הפאר. אולם, המבנה והעיצוב של פנים בית המלון משדר יוקרה.

מה הופך מלון יוקרה בארץ, לתואר מלון יוקרה?

כדי להפוך מלון ליוקרתי, יש להשקיע ביותר בעיצוב הפנים של בית המלון. כזה הוא מלון כרמים. קומות בית המלון בנויות על עמודים. המנורות בבית המלון משתלשלות מן התקרה. לובי מלון כרמים מפואר ביותר.

הלובי הוא רחב ידיים, והתאורה בו צבעונית ומשדרת יוקרה. בלובי יש כורסאות ישיבה מפוארים המשדרים יוקרה. גם בלובי יש מנורות המשתלשלות מן התקרה.

החדרים בבית המלון מפוארים. מלון יוקרתי משתמש כיום במראות המשמשות כמסכי טלוויזיה. גם מלון כרמים משתמש במסכי טלוויזיה אלו. מלון יוקרתי מאפשר לאורחים ליהנות מן הנוף. אף מלון כרמים דואג לקירות זכוכית בלובי ובחדרים, כדי שהאורחים במלון יוכלו ליהנות מהנוף של הרי ירושלים. בחדרים של בית המלון יש אווירה נעימה, בגלל משחקי אור וצל שנעשו בעיצוב התאורה של החדרים.  האמבטיות מעוצבות בצורה מפנקת, ופתוחות לחדרים, אך עם אפשרות של הצבת מחיצה.

בבית המלון יש בר יין יוקרתי. את היוקרה  מרגישים באמצעות העיצוב המיוחד: מנורות משתלשלות מן התקרה עם תאורה נעימה, רהיטים מעוצבים. הבר רחב ידיים, עם רצפת פרקט.

מלון יוקרתי מעניק טיפולי ספא מפנקים, חוגים והרצאות. גם מלון כרמים, מציע לאורחים ספא רחב ידיים של 2,000 מ"ר, עם טיפולי ספא מפנקים. לספא יש חדר המתנה לטיפולים. החדר הינו רחב, ולאורך כל היום מושמעת בו מוזיקה נעימה, ניתן ליהנות מעיצוב של תפאורה מתחלפת שמעניקה אווירה נעימה, ולשתות חליטות תה. בספא יש 21 חדרי טיפולים, ו2 חדרי טיפולים עם ג'קוזי. חדרי הספא פונים לנוף של הרי ירושלים.

 בספא יש חדר כושר המאובזר במיטב מתקני הכושר, ובו מתקיימים חוגי כושר ופילאטיס. חדר הכושר והחוגים מנוהלים על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים.

בריכת מלון כרמים הינה בריכה פנימית מפוארת. בחורף המתרחצים נהנים מחימום תת רצפתי המחמם עד כדי כך שהמתרחצים יכולים לשבת בשטח הסגור סביב הבריכה על כיסאות כמו בחוף הים הפתוח.

שתף פוסט

סגירת תפריט