צימרים לעומת מלונות בארץ

צימרים לעומת מלון תיירות

עד לפני כשני עשורים, אם הייתם רוצים לצאת לחופשה בארץ, וליהנות מרמת אירוח גבוהה, הברירה היחידה שעמדה לרשותכם היא לינה בבית מלון, ובמרבית המקרים זה היה מסתיים בבית מלון באילת, בים המלח או בטבריה, שהם שלושת אזורי התיירות המבוקשים ביותר בישראל. אלא שבעשורים האחרונים נכנס אל חיינו ענף הצימרים, ואיפשר לנו לגלות שישראל התיירותית היא הרבה יותר גדולה, רחבה ומגוונת מאשר אילת, ים המלח וטבריה, וישנן הרבה יותר אפשרויות לחוות טיול מהנה כזוג, כמשפחה או כקבוצה, באזורים רבים של טבע, של היסטוריה, של חברה או של כל אלמנט אחר, הכל בהתאם למקום ולסוג החופשה שאתם בוחרים לערוך.

חופשה פרטית, קרוב לאזור הטיול וברמת אירוח גבוהה

אחרי שאמרנו את זה, לכל אחת מהאפשרויות הללו אפשר למנות שורה של יתרונות, לעיתים יתרונות מאוד דקים, אך עדיין כאלו שיכולים לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה בין צימרים לעומת מלון תיירות, כל עוד אתם יודעים מה אתם מחפשים. צימרים הוא פורמט לינה המציע לכם קירבה גאוגרפית יוצאת דופן לכל אזור בו אתם רוצים לנפוש או לערוך טיול. תוכלו לבחור צימר לזוג הרומנטי, צימר למשפחה עם ילדים או קומפלקס של צימרים לקבוצות גדולות, ובכל אחת מן האפשרויות, ליהנות מחוויה של חופשה פרטית, בלי ההמוניות של מאות ואלפי בני אדם המקיפים אתכם מכל עבר, כפי שקיים בבתי מלון. תוכלו לבחור צימרים מפוארים, מפנקים, עם בריכת שחייה, גינה פרטית, פינת מנגל, מטבח מאובזר, פינוקים וכדומה, או שתוכלו לבחור צימר פשוט וזול, הכל בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.

אירוח מלא, ארוחות, פעילות תרבות

במשוואה של צימרים לעומת מלון תיירות, גם לבית מלון ישנם שורה של יתרונות שראוי לציין ובהם בריכת שחייה גדולה ומרווחת, חדר אוכל מסודר עם ארוחות מסודרות, זמינות של כל שירותי האירוח הנדרשים לכם בכל עת, קירבה לאטרקציות תיירותיות באזור התיירותי בו ממוקם בית המלון, בדרך כלל גם קירבה לאטרקציה הבולטת ביותר באזור כמו חוף הים למשל, פעילויות תרבות המוצעות לאורחי המלון לאורך כל שעות היום, תעסוקה לילדים, וכמובן החוויה של טיפול מפנק המוענק לכם על ידי צוות המלון, מבלי שאתם צריכים לדאוג לאף אלמנט במהלך האירוח.

האם אתם אוהבים המוניות או שאתם מנסים להימלט ממנה?

אחד ההבדלים המרכזיים בין צימרים ובין בתי מלון הוא האלמנט של ההמוניות. בתי מלון הם פתרונות אירוח המוניים המבוססים למעשה על אירוח של כמה שיותר אנשים במבנה, בעוד שצימר הוא פתרון לינה פרטי. אם אתם מזמינים צימר מפנק, עם בריכה גדולה, בקירבה גדולה לאזור בו אתם רוצים לטייל, זה בהחלט יכול להיות פתרון הלינה האטרקטיבי והמתאים ביותר עבורכם, ולהיפך אם אתם דווקא כן אוהבים את ההמוניות, ואת הקרבה לאזורי תיירות הומים.

שתף פוסט

סגירת תפריט