pexels-photo-1620932+++

10 הכי טובים – מוצרי חימום מומלצים לחורף 2019

החורף בישראל אמנם קצר יחסית, ולא אכזרי כמו במקומות אחרים ברחבי העולם, אבל גם כך ישנם ימים ולילות קרים, ואפילו מאוד. כדי שגם העונה הקרה תהיה חמימה ונעימה, מוזמנים להשתמש באחד מ-10 המוצרים הכי טובים לחורף 2019:

1. רדיאטורים

בתוך הצלעות של הרדיאטור ישנו שמן שמחומם על-ידי גוף חשמלי ולאחר מכן מפיץ סביבו חום נעים מאוד במשך זמן רב. היתרון המשמעותי ביותר של הרדיאטורים הוא היכולת שלהם לחמם גם חללים גדולים יחסית ובנוסף הם נחשבים למוצר בטוח מאוד – אידיאלי לחדרי ילדים ולקשישים. החיסרון הוא ההתחממות האיטית, כך שצריך להדליק אותו מספיק זמן לפני שנכנסים לחדר.רדיאטור אידיאלי לחימום ארוך טווח לכל הלילה לשישי שבת לחגים

החימום ממש נעים והוא חסכוני בחשמל בטווח הארוך מכיוון שגם בזמן שהטרמוסטט של הרדיאטור כבוי הוא ממשיך לחמם.

2. מפזרי חום

סוג של תנור שכולל גם מפוח שמפזר את החום. היתרונות הם פעולה מהירה ועלות נמוכה, והחיסרון הוא תחושת היובש שנוצרת. פתרון חימום מומלץ לחדרים קטנים, כשיש צורך בחימום נקודתי ובחדרי אמבטיה, ועוד כדאי לדעת שישנם מפזרי חום עומדים ומפזרי חום עיליים.

3. תנורי חימום

מוצר חימום קלאסי שפעולתו מבוססת על ספירלות. התנורים מתאימים בדרך כלל לחימום שטחים קטנים יחסית וזקוקים למעט חשמל כך שהם משתלמים מאוד. החיסרון הבולט הוא סכנת ההתלקחות ולכן חשוב לבחור בחוכמה את המקום שבו מציבים תנורי חימום וגם להיות ערניים. כמו כן לא מומלץ לישון עם תנור חימום דולק.

בתנורי החימום מבית זק"ש ישנו מנגנון בטיחות סייפטי אשר יודע להפסיק את פעולת התנור בכל מקרה של קצר חשמלי או במקרה בו התנור נופל.

4. פטריית חימום חשמלית

מוצר חימום עוצמתי שמתאים למקומות פתוחים – בתי קפה שפתוחים לרחוב, גינה של מסעדה או של בית פרטי, גן אירועים, מרפסת גדולה בדירת מגורים וכו'. בנוסף לחימום הפטרייה היא גם פריט דקורטיבי ועוד כדאי לדעת שפטריית חימום חשמלית היא חסכונית יותר מהגרסה שפועלת על גז, בטיחותית יותר וכמו כן לא מפיצה ריח.

5. מקרן חום קרמי

מוצר חימום דמוי מאוורר שמגיע במספר גרסאות (שולחני, עומד או תלוי). הוא מייצר חום רב במהירות גבוהה, לא מייבש את האוויר ומפסיק לפעול כשהוא נופל – יתרון משמעותי מבחינת הבטיחות. החיסרון של מוצר חימום זה הוא שטווח ההשפעה שלו מוגבל. חשוב לקחת בחשבון שהחום של המקרן הקרמי גבוה, גם כשיש אפשרות לבחור את עוצמת החימום.

6. סדין חשמלי

מוצר חימום שמיועד כמובן לזמן השינה. הדגמים המודרניים של הסדין החשמלי מבוססים על סיבי פחמן (שהם דקים יותר בהשוואה לחוטי החימום של פעם) וכוללים 3 דרגות עוצמה. רמת הבטיחות של סדינים חשמליים עלתה גם היא פלאים לאורך השנים כך שהסדין מפסיק את פעולתו במקרה ולא הונח נכון על המיטה או במקרה של כל קצר חשמלי.

7. מחמם רגליים חשמלי

פתרון חימום ייעודי לרגליים. זהו מוצר בעל צורת מגף רחב ששתי הרגליים נכנסות אליו והוא כולל גם ציפוי פנימי שאפשר להוציא ולכבס. חשוב לקנות מוצר של חברה מוכרת עם מנגנון בטיחות אמין.

8. קונווקטור חשמלי

קונווקטור חשמלי הוא למעשה מפזר חום יחסית גדול. ניתן להניח אותו על הרצפה או לתלות על קיר, ובכל מקרה הוא מתאים לחימום חדרים בינוניים בגודלם או משרדים.

9. כרית חימום

מוצר חימום מפנק שמתאים גם למבוגרים וגם לילדים. הכרית מספקת חום נעים לאדם אחד, והיא מכילה חומרים טבעיים מועילים כמו שמן לבנדר (שמפוגג מתחים), זרעי פשתן (בזכות היותם שומרי חום) ועוד.מתאימה לחימום בחורף וכמו כן מתאימה  מאוד לשחרור שרירים תפוסים.

10. מנורת חימום אינפרא אדום

פתרון חימום עוצמתי (ולכן גם יקר יותר בהשוואה למוצרים הקודמים), שמתאים גם לחללים פתוחים וגם למקומות סגורים.

שתף פוסט

סגירת תפריט