איך למצוא חבילת נופש זולה לחול

7 טיפים שתמיד עובדים למציאת חבילות נופש זולות לחו”ל

כמו רובינו גם אני אוהבת לנפוש ולטייל בחו"ל. אחרי הכל אני כבר בת  40 . אוהבת להנות מהדברים הטובים. קטנים כגדולים. אם יש דבר אחד שאני מתעבת זה להיות נדושה.מה זאת אומרת ? בתור אחת שטיילה המון מסביב לעולם וגם היום ממשיכה לטוס המון. אני משקיעה לא מעט כסף בחופשות. מכל הסוגים. כבר שאני חוזרת מהחופשה, אני מתכננת את החופשה הבאה שלי. ברצינות. אז לא תמצאו אצלי  טיפים לעוסים שתגידו לעצמכם: כאילו דא.

בזכות הניסיון האישי שלי, אני יודעת ללכוד דילים מעולים גם כשאני נוסעת לבד וגם כשאני נוסעת עם כל המשפחה . אז אם גם אתם רוצים לקבל כמה טיפים שעובדים למציאת חבילות נופש זולות לחו”ל. חופשת סקי בטין. טיול בת מצווה לאירופה וכו' ,תקראו את 7 הכללים להזמנת כל סוגי החופשות

7 טיפים לקניית דילים לחו"ל בזול

  1. תגדירו מטרות: תחליטו איזה טיול אתם מחפשים, משפחתי, זוגי, טיול מאורגן, טיול בת מצווה או בר מצווה. אם תתמקדו בצורה נכונה (תזכרו את המשפט תפסת מרובה לא תפסת) תשיגו את המטרה. מי שלא מתמקד, הרבה פעמים פשוט מתייאש לאור שפע האפשרויות וחבל. אגב, לנופש אקזוטי, אני מעדיפה טיול מאורגן. בפעם השנייה כבר אסע לבד.
  2. היעזרו במי שעובד בשבילכם .אני לא מדברת על סוכני נסיעות. הכירו את האתרים השווים באמת, שבהם יש דילים וחבילות נופש מעולות. שימו לב כי יש אתרים שיתאימו אם האנגלית שלכם מעולה אבל יש גם אתרים מצוינים בעברית.
  3. האתרים שאני אוהבת מאוד להשתמש בהם כוללים את הדקה התשעים, בוקינג, טריווגו, אקספדיה, טריפינג. אבל בשביל להישאר בעניינים, אני מדי פעם גם סוקרת את הדילים שמציעים אתרים כמו גוליבר או איסתא.
  4. מהניסיון שלי למדתי שאין אתר אחד שהוא תמיד מציע את הכי טוב, לכל מקום. רשימת הטיולים שלי כוללת שיט , סקי, טיולי חורף, חופשות משפחתיות, בטן גב, הכל כלול, מה שתרצו. אפילו כשאני לא מתכננת טיול בקרוב, אני תמיד אחפש מבצעים. במקום לבזבז זמן על אתרי חדשות או רכילות משעממים שלא נותנים לי שום דבר, אפילו בחורף אני אחפש דילים שווים באוגוסט בישראל או חופשות באירופה ובארה”ב.
  5. ברגע שתתחילו לסרוק את האחרים שהצעתי, עדיף פעם או פעמיים בשבוע, ממש מהר תתחילו לקלוט מתי מוכרים לכם לוקשים ומתי לזהות  דילים משתלמים באמת. ברגע שתמצאו חבילת נופש זולה לחו”ל לא תהססו .תזמינו ותרוויחו. ממש ברוקרים של חבילות נופש .
  6. אם אתם ממש עסוקים ובוחרים לפנות לסוכן נסיעות, עשו לעצמכם טובה ופנו ליותר מאחד. בתחום הזה אין סנטימנטים וההשוואה הזאת תחסוך לכם הרבה. אבל כמעט תמיד, אני מעדיפה למצוא טיסות לחול בזול בנפרד ואת המלון מזמינה בנפרד. בשיטה הזאת אפשר להשיג אחד משניים: או חיסכון כולל בחבילה או, במקרה הכי גרוע חופשה משודרגת במחיר של חופשה רגילה. תשיגו  מלון טוב.באזור מרכזי ויותר איכותי ממה שישיג לכם סוכן נסיעות שמחזיק מלאי מצומצם של דילים, עם ספקים שעימם יש לו הסדרים.
  7. גמישות זה שם המשחק – גם אם תכננתם טיול וטיסה לתאריך מסוים. תקלילו. גם כשיש לי חופש שסידרתי מהעבודה אני תמיד בודקת כמה תאריכים קרובים. מהניסיון שלי, לפעמים שמזיזים את הטיסה יום או יומיים לכאן או לכאן, אפשר לחסוך המון.

שתף פוסט

סגירת תפריט