נער בטיול מאורגן לבר המצווה שלו עם משפחתו בחול

טיולים מאורגנים לבר מצווה

 

 

הבן שלכם חוגג השנה בר מצווה? מזל טוב

 

                                         קבלו הצעות למגוון יעדים מומלצים לטיולי בר מצווה מאורגנים

ענף האירועים בישראל מחפש כל העת אטרקציות וגירויים חדשים ואין מדובר רק בחתונות אלא גם באירועי בר המצווה. כיום אין בר מצווה בה ההורים אינם מפנקים את הילד בחופשת בר מצווה מיוחדת ומושקעת. ריכזנו מספר אופציות פופולאריות בשנים האחרונות לחופשה שכזאת.

בחייו של כל גבר ישראלי ישנם 3 אירועים מרכזיים הקשורים אליו ישירות: הברית, בה אינו נוטל חלק פעיל באירגון האירוע, החתונה, בה ניתן לאמר שגם כן אינו גורם דומיננטי בהחלטות השונות לגבי האירוע… ובר המצווה – האירוע בו אין ספק שיש לו השפעה על האירוע ועל הנילווה אליו.

חגיגת בר מצווה כיום היא ללא ספק מיני חתונה עבור הורי חתן השימחה וגם עבורו. מדובר באירוע מושקע עם מאתיים מוזמנים או יותר, חברים, מכרים ובני משפחה ובעיקר הרבה שמח. כל אלו אינם מספיקים כיום לדור הצעיר והפינוק האולטמטיבי לכל נער מתבגר שכזה הוא בדמות חופשת בר מצווה בחוץ לארץ עם המשפחה לאחר האירוע עצמו.

היעדים לקיום חופשת בר מצווה משתנים מעת לעת ותלויים רבות בטעמו ודרישותיו של הנער עצמו אך ישנם כאלו שכבר מספר שנים ניצבים בראש רשימת הפופולאריות אצל מרבית הבנים בגילאים הללו. בין השאר:

משחק כדורגל בחו"ל – הכדורגל הישראלי לא משהו (בלשון המעטה..) ועל כן בני נוער רבים אוהדים גם קבוצות כדורגל גדולות ומפורסמות בחוץ לארץ ובעיקר את ריאל מדריד או ברצלונה מספרד ואת מנצ'סטר יונייטד, צ'לסי או ליברפול באנגליה. מועדוני כדורגל אלו הם יעד מועדף על בני נוער רבים שיוצאים לחופשת בר מצווה מבוססת משחק כדורגל עם כל המשפחה או עם האבא ו\או האחים בלבד.

פארק שעשועים – אירופה הפכה בשנים האחרונות דומה לארצות הברית הידועה בפארקי השעשועים הענקיים שלה. הפארק הגדול והמוכר מכולם הוא זה של יורודיסני בפריז אך יש רבים אשר קופצים לפארקים של אפטלינג בהולנד או גארדה לנד שבאיטליה. הפארקים מאפשרים בילוי משפחתי בעיר גדולה עם חווית הפעילות בפארק שעשועים גדול, חוויה שיכולה להימשך לפחות יומיים שלושה במרבית המיקרים.

ספארי באפריקה – חופשת בר מצווה הכוללת טיול בן שבוע ימים או יותר לאפריקה וביקור בשטחי הספארי הגדולים עם מיפגש מקרוב עם אריות, פילים, ג'ירפות, קרנפים ושאר חיות הבר, כשכל זה נערך בשטח הטבעי שלהן באמצעות סיורי ג'יפים מודרכים, הוא חוויה מדהימה לכל המשפחה.

חופשת סקי – בעוד מרבית המשפחות בכלל ובני הנוער בפרט מכירים כבר את נושא חופשות הבטן גב באתרי נופש לחופי הים התיכון, או הים השחור, אין כמו חופשת סקי משפחתית באחד מהרי אירופה הגבוהים. חופשת סקי בבר מצווה מאפשרת לימוד של גלישת סקי לחתן המצווה ולשאר בני המשפחה שמעוניינם בכך, והכל באווירת סקי ייחודית שהיא חופשה שונה מכל מה שהנער מכיר.

חופשה של בר מצווה היא אירוע שיש לתכנן מראש, להתייעץ עם הנער מה מעניין אותו ואיזה אפשרויות ההורים יכולים להציע עבורו. מדובר בחופשה מהנה ומיוחדת שיש לפנות עבורה זמן (שבוע ימים לפחות), ולהינות ממנה כחוויה משפחתית וייחודית 

שתף פוסט

סגירת תפריט