טיסות לניו יורק

איזה מכשירי חשמל וגאדג’טים אתם חייבים לקחת אתכם לחופשה הבאה?

חופשה היא הזדמנות מצוינת לצאת מהשגרה ולעבור חוויות חדשות ושונות מהרגיל. מצד שני גם כשאנחנו מחוץ לבית ואפילו בחיק הטבע כדאי להצטייד במספר מכשירי חשמל וגאדג’טים כדי שהשהות תהיה נוחה ומפנקת. בפרט מומלצות 7 האופציות הבאות:

1. תאורת חירום

כוכבים ואור ירח מספקים רומנטיקה מושלמת, אבל לפעמים אנחנו זקוקים גם לתאורה חזקה יותר כדי להתארגן ולבצע פעולות שונות. תאורת חירום היא פתרון מעולה – הבחירה בין כל האפשרויות היא על סמך עוצמת התאורה (שנמדדת כמובן בוואטים) ועל-פי מספר נורות הלד. המלצה נוספת היא לבחור במוצרים שזמן הפעילות שלהם ממושך ככל האפשר.

2. מפזר חום עומד

אמנם ישראל היא לא המדינה הקרה ביותר בעולם, אבל גם כך ישנם אזורים – למשל רמת הגולן או הנגב וגם הגליל – שבהם בשעות הערב הטמפרטורות נמוכות ואפילו מאוד. כדי להבטיח חמימות נעימה בכל עונות השנה ובכל מצב כדאי לקחת איתנו לחופשה מפזר חום עומד, ורצוי שהוא יהיה של חברה מוכרת ואמינה כמו זק”ש כך שנוכל להשתמש בו בראש שקט.

3. שמיכה חשמלית

עוד גאדג’ט שמאפשר לנו לצאת לחופשה בחיק הטבע גם בעונות המעבר ולדעת שלא יהיה לנו קר הוא שמיכת חימום חשמלית. באופן טבעי כשקונים שמיכה חשמלית החשיבות של הבטיחות גבוהה במיוחד, ולכן אסור להתפשר על המותג – כך למשל שמיכה מדגם EF-932 של זק”ש כוללת את מנגנון הביטחון המתקדם סייפטי, ובהתאם תוכלו להתכסות, ליהנות מהטמפרטורה המדויקת הרצויה (לדגם זה 3 דרגות חימום) ולדעת שאתם מוגנים.

גבר שוכב על ערסל בחוף היום בחופשה

4. מיני מקרר

ארוחות משובחות הן חלק בלתי נפרד מכל חופשה ואם אנחנו בחיק הטבע ולא רוצים להסתפק בקופסאות שימורים, כדאי כמובן להצטייד בפתרון שישמור על טריות חומרי הגלם והמאכלים השונים – מיני מקרר הוא מכשיר חשמלי לא יקר ופרקטי להפליא. כמובן שניתן להשתמש במקרר שנפחו הוא בדרך כלל כ-50 ליטר (כולל תא הקפאה) גם בבית – בין אם כמקרר נפרד ביחידת הורים או אצל אחד הילדים שעדיין חי בבית אבל כבר רוצה עצמאות ופרטיות, ובין אם כמקרר שני לצד המקרר הגדול. מומלץ לבחור דגם חסכוני בחשמל ועוד פרמטר חשוב בבחירה הוא הסידור הפנימי של המקרר שצריך להיות נוח במיוחד.

5. פלטת שבת גדולה

כדי שיהיה מה לאחסן במיני מקרר רצוי להצטייד גם באמצעים להכנת אוכל – פלטת שבת גדולה היא פתרון פרקטי מאוד לחופשות בחיק הטבע. דוגמה למוצר מתאים היא פלטת השבת EF-93 של זק”ש שניתן להעמיד עליה לא פחות מ-6 סירים – כך שכל הנופשים יוכלו ליהנות משלל מטעמים לאורך כל החופשה.

6. מייבש שיער

גם כשאנחנו בנופש אנחנו רוצים להיראות במיטבנו ובפרט לשמור על השיער בריא ומטופח. מייבש שיער הוא גאדג’ט חיוני, כשמומלץ לבחור דגם קומפקטי שקל לקחת אותו לכל מקום. גוף חימום קרמי מבטיח עמידות מרבית וכדאי גם להעדיף מייבשים עם מספר דרגות מהירות כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר על ייבוש השיער.

7. פתרונות לסילוק יתושים

על-מנת שנוכל לישון טוב בלילה, בלי זמזומים טורדניים באוזניים ובלי להתגרד בגלל עקיצות של יתושות, כדאי להצטייד גם בפתרונות שונים למטרד הזה – ישנם מכשירים שדוחים את היתושות וישנם מכשירים שהורגים אותן.

שתף פוסט

סגירת תפריט